Tomáš Janků
email: janektoms@seznam.cz
tel: 773 699 477
Chcete Dj na svatbu, ples, posezóní rozlučku a další různé akce? Neváhejte mne kontaktovat -

www.fenixradio.net
ičo : 88906957
vysílání : http://www.fenixradio.net/online-vysilani.php
facebook: https://www.facebook.com/fenix.radio.3
Narozen 23.6. 1990 v Praze.

Nadějný, skromný, hodný a mladý muž Tomáš Janků , který po svém začátku na ZŠ a v soutěži MINI PLAYBACK SHOW, kde vyhrál cenu ,, Miláček publika´´, se začal zabývat moderováním a pořádáním různých společenských akcí , občas jako DJ , napodobuje hlavně přední české hvězdy českého showbyznysu.
Na jeho mladý věk má již toho mnoho za sebou . Může se pyšnit pravidelným vystoupováním s předními českými osobnostmi na Křižíkově fontáně , hudebním divadle Karlín , Občanské plovárně , Novotného Lávce , OC Paladium , diskotékách a mnoho dalších míst.
V poslední době spolupracuje s DD Dolní Počernice,ALL TV, kouzelníkem Štěpánem Šmídem, s DJ Pepinem Veselým, a zpěváky Hynkem Tommem a Bohušem Matušem.
Tomáš Janků se také již objevil na TV Óčko či České televizi a také v rádiu Český Rozhlas.
Největším úspěchem považuje moderování vyhlášení Celostátní soutěže DD Cup - soutěž dětských domovů, Moderování různých křtů a večírků.
Po studiu na ZŠ studoval SŠ Managment obchodu a služeb.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

ČLÁNKY

Dětský domov cup – Slavnostní vyhlášení výsledků za rok 2009

Slavnostní vyhlášení výsledků za rok 2009, spojené s kulturním programem, zakončilo šestý ročník soutěže pro dětské domovy – Dětský domov cup. Do Prahy přijely týmy z 28 dětských domovů, aby si připomenuly celoroční sportovní zápolení a převzaly ocenění a dárky z rukou vzácných hostů.

Slavnostnímu vyhlášení již tradičně předcházelo kino a slavnostní oběd. „Vánoční koleda“, nový 3D animovaný film, vytvořený podle povídky Charlese Dickense se líbil dětem i dospělým a pak už se „vyhlašovalo“. V kulturním programu vystoupili: Sámer Issa s Martinou Balogovou, Hynek Tomm, Vašek Glazar, taneční skupina Emotion, kouzelník Štěpán Šmíd, skupina Medůza, Štěpán Fadrný a Tomáš Janků.

Letošní ročník DDCUPu měl pět sportovních částí: v lednu turnaj ve stolním tenise, v květnu běžecký trojboj, v květnu a červnu fotbalový turnaj, v září beach přehazovaná a v říjnu cyklistický závod.

Vítězem letošního ročníku a majitelem obřího putovního poháru se na další rok stal dětský domov Dolní Lánov. Na druhém místě, se velmi těsně umístily Dlažkovice a třetí skončil Mikulov. Ceny dětem předali: olympijský vítěz, Mistr světa, Mistr Evropy a několikanásobný vítěz Světového poháru Martin Doktor. Olympijské medaile dětem přivezli také sportovci z Dukly Praha, David Svoboda a Libor Capallini a Tomáš Slavata.

Poděkování patří partnerům:

Crocodille, České dráhy, Com-Tip, Avon, Bigsport, ČMFS a Junior Football, Korvi, Dorty domu a Klan