Tomáš Janků
email: janektoms@seznam.cz
tel: 773 699 477
Chcete Dj na svatbu, ples, posezóní rozlučku a další různé akce? Neváhejte mne kontaktovat -

www.fenixradio.net
ičo : 88906957
vysílání : http://www.fenixradio.net/online-vysilani.php
facebook: https://www.facebook.com/fenix.radio.3
Narozen 23.6. 1990 v Praze.

Nadějný, skromný, hodný a mladý muž Tomáš Janků , který po svém začátku na ZŠ a v soutěži MINI PLAYBACK SHOW, kde vyhrál cenu ,, Miláček publika´´, se začal zabývat moderováním a pořádáním různých společenských akcí , občas jako DJ , napodobuje hlavně přední české hvězdy českého showbyznysu.
Na jeho mladý věk má již toho mnoho za sebou . Může se pyšnit pravidelným vystoupováním s předními českými osobnostmi na Křižíkově fontáně , hudebním divadle Karlín , Občanské plovárně , Novotného Lávce , OC Paladium , diskotékách a mnoho dalších míst.
V poslední době spolupracuje s DD Dolní Počernice,ALL TV, kouzelníkem Štěpánem Šmídem, s DJ Pepinem Veselým, a zpěváky Hynkem Tommem a Bohušem Matušem.
Tomáš Janků se také již objevil na TV Óčko či České televizi a také v rádiu Český Rozhlas.
Největším úspěchem považuje moderování vyhlášení Celostátní soutěže DD Cup - soutěž dětských domovů, Moderování různých křtů a večírků.
Po studiu na ZŠ studoval SŠ Managment obchodu a služeb.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Pepa Bigas-bike

Bigi

Čauuu, jsem prostě Bigi..Od léta 2014 novým moderátorem KISS Jižní Čechy ...
kluk jako každej jinej a už v 16ti letech jsem naprosto propadl nádhernému sportu - BikeTrial…. ;o) proto bych Vám chtěl přiblížit tento úžasný sport

Začátky jsou vždy velmi těžké a na rovinu říkám, že žádná celebrita si neudělá čas na to, aby přímo Tobě ukázala ten správný směr a postup.

Co si budem povídat, starší a zkušenější kluci se Tebou taky nebudou moc zaobírat, proto ve spolupráci s Tv Nova točím naučná videa, kde Vám celkem zábavnou formou podám, jak začít s Vašemi prvními úspěchy.Takže sledujte pořad Stahovák…….

Často jezdím po různých exhibicích, předváděčkách a show po celé ČR, kde Vám všem předávám informace a zkušenosti, proto v sekci akce hledejte, zda nebudu v blízké budoucnosti Vašeho bydliště.

Přijeďte se podívat na některou z mejch akcích a můžete si odnést pěkné ceny a ještě malé překvapení.