Tomáš Janků
email: janektoms@seznam.cz
tel: 773 699 477
Chcete Dj na svatbu, ples, posezóní rozlučku a další různé akce? Neváhejte mne kontaktovat -

www.fenixradio.net
ičo : 88906957
vysílání : http://www.fenixradio.net/online-vysilani.php
facebook: https://www.facebook.com/fenix.radio.3
Narozen 23.6. 1990 v Praze.

Nadějný, skromný, hodný a mladý muž Tomáš Janků , který po svém začátku na ZŠ a v soutěži MINI PLAYBACK SHOW, kde vyhrál cenu ,, Miláček publika´´, se začal zabývat moderováním a pořádáním různých společenských akcí , občas jako DJ , napodobuje hlavně přední české hvězdy českého showbyznysu.
Na jeho mladý věk má již toho mnoho za sebou . Může se pyšnit pravidelným vystoupováním s předními českými osobnostmi na Křižíkově fontáně , hudebním divadle Karlín , Občanské plovárně , Novotného Lávce , OC Paladium , diskotékách a mnoho dalších míst.
V poslední době spolupracuje s DD Dolní Počernice,ALL TV, kouzelníkem Štěpánem Šmídem, s DJ Pepinem Veselým, a zpěváky Hynkem Tommem a Bohušem Matušem.
Tomáš Janků se také již objevil na TV Óčko či České televizi a také v rádiu Český Rozhlas.
Největším úspěchem považuje moderování vyhlášení Celostátní soutěže DD Cup - soutěž dětských domovů, Moderování různých křtů a večírků.
Po studiu na ZŠ studoval SŠ Managment obchodu a služeb.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Štěpán Šmíd

Mistr České Republiky 2014 v MIKROMAGII
Kouzelník Štěpán Šmíd je moderní kouzelník, který se svým kouzelnickým vystoupením stane nezapomenutelným kouzelníkem pro hosty Vašeho firemního večírku, plesu, narozeninové oslavy, svatby či jiné společenské akce nebo události.

Dnešní kouzelník a jeho kouzelnické vystoupení nepředstavuje jen kouzelníka ve fraku, který tahá králíka z klobouku, ale nabízí řadu nových podob kouzelníka a nespočet moderních kouzel se zábavným předvedením. Kouzelník Štěpán Šmíd ve svých kouzelnických představeních aktivně spolupracuje s diváky, zve si je na podium nebo dokonce kouzlí přímo mezi lidmi v hledišti.

Kouzelník Štěpán Šmíd se specializuje na mikromagii, karetní magii a mluvené jevištní kouzelnické programy. V jeho kouzelnickém repertoáru najdete i kouzla předvedená světoznámými kouzelníky jakými jsou např. kouzelník David Copperfield, kouzelník a mentalista Derren Brown, kouzelník Criss Angel, kouzelník Jeff McBride, také nejznámější český kouzelník Pavel Kožíšek a také světoznámými mikromagiky jakými jsou např. kouzelník Bill Mallone, kouzelník Lennart Green, kouzelník Paul Harris, kouzelník Michael Ammar a mnoho dalších kouzelníků.
Nechte se vtáhnout do světa kouzel a moderní magie, kde pro kouzelníkovy triky neplatí přírodní a fyzikální zákony, kde nic není nemožné, kde fantazie se stává skutečností.


Mikromagie – dle výsledků mistroství ČR je Štěpán Šmíd aktuálně nejlepším českým mikromagikem. Mikromagie nabízí maximální emoce diváků, inteligentní zábavu, nový styl magie, originální efekty, bezprostřední zážitek, nekonečné přemýšlení diváků, žádnou nudu na Vaší akci a nejlepší interakci diváka s kouzelníkem. Mikromagie představuje moderní a špičková kouzla předváděná na "mikro" vzdálenonst tj. přímo mezi lidmi nebo u stolů hostů během volné zábavy. Tato forma magie, na kterou se specializuji, je vhodná pro firemní akce, oslavy, svatby, rauty, firemní večírky, školení, VIP klienstské akce, soukromé narozeninové oslavy v restauracích, penzionech, hotelech, případně jako doprovodný program pro větší akce. Můžete vidět špičkové karetní triky, moderní kouzla s mincemi, bankovkami, telefony, půljčenými předměty, drobné levitace a další neuvěřitelná kouzla, do kterých jsou diváci aktivně zapojováni a stávají se součástí samotného magického dění.... Všechny kouzla jsou předváděny s vtipnou prezentací k pobavení diváků. Video - zde.


Jevištní / parketový program (Stand up Comedy Magic) – originální autorský moderní kouzelnický program s délkou od 10 – 30 minut. Do vystoupení jsou aktivně zapojováni náhodní diváci nebo po domluvě konkrétní diváci (oslavenec, ženich, nevěsta, vedoucí a pod.). Program je nabitý vtipnými situacemi, zábavnými kouzly i neuvěřitelnými momenty. Tento program je vhodný pro firemní večírky, plesy, venkovní akce, svatby, firemní akce soukromé narozeninévé oslavy apod. Technické požadavky - možnost zapojení vlastního hlavového mikrofonu do zvukové aparatury (u většího počtu diváků).

Iluze - z oboru iluzí nabízím jedinečnou levitaci, při které nemusí účinkovat kouzelníkova asistentka, ale levituje divačka z přímo publika. Vhodné např. pro firemní akce, kdy může ředitel nechat takto metaforicky povýšit nějakého zaměstnance nebo spíše zaměstnankyni. Dále se hodí na plesy apod. Video - zde.

Svatební kouzelnický program
Dějství první: Oba novomanželé by na své nové cestě životem měli táhnout za jeden provaz, avšak dokáží to i během kouzelnického vystoupení, kdy se kouzelník s novomanželi pokusí s obyčejným provazem o neuvěřitelné věci?
Dějství druhé: Shodné rozhodování je jedna z klíčových součástí každého manželství. Projdou však kouzelníkovou prověrkou a dokáží se během dalšího kouzelnického triku rozhodnout stejně?
Dějství třetí: V maličkostech se projeví krása každodenního života. K tomu je však potřeba značná dávka pozornosti, všímavosti a postřehu. Obstojí novomanželé i během dalšího kouzla, kdy kouzelník odhalí, který z novomanželů má lepší postřeh? A mnohem více můžete vidět právě na Vaší svatbě nebo na svatbě Vašich blízkých…
Více info a foto zde - Magická svatba.

Dětský program – aneb darujte kouzelný zážitek nejmenším….. Program sestavený z kouzel, her, modelování tvarovacích balónků, případně i výuky jednoduchých kouzel. Délka programu cca 15 - 60 minut dle dohody.

Kouzla s firemními produkty – začlenění téměř jakéhokoli produktu do kouzelnického vystoupení může být jedinečná možnost, jak lze originálně prezentovat konkrétní výrobek, službu, firemní logo, slogan či motto firemní promo akce. Vhodné pro výstavy, prezentační akce, firemní večírky apod. (Vzhledem k časové náročnosti realizace takovýchto kouzelnických programů je nutné objednávky směřovat 1 – 2 měsíce předem).

Moderování – své několikaleté zkušenosti z mluvených kouzelnických vystoupení Vám mohu nabídnout jako moderátor firemních akcí, plesů, soukromých akcí, dětských dnů a dalších společenských akcí. Formální či neformální vtipné moderování závisí na pohotovosti moderátora, schopnosti improvizace, kontaktu s publikem a dalších dovednostech, které jsou běžnou součástí každého mluveného kouzelnického vystoupení. Je-li to s ohledem na charakter akce a složení publika vhodné, mohu do moderování zařadit krátká kouzla.Ceny za vystoupení: obsahovou náplň a délku vystoupení přizpůsobuji na míru konkrétní akce, tudíž není na těchto stránkách cena za vystoupení předem stanovena. Cena se odvíjí hlavně od termínu (sezónnost), délky vystoupení, počtu diváků a vzdálennosti, proto neexistují jednotné ceny pro rozdílné akce.

email: info@stepanmagic.cz
tel: 725 060 231