Tomáš Janků
email: janektoms@seznam.cz
tel: 773 699 477
Chcete Dj na svatbu, ples, posezóní rozlučku a další různé akce? Neváhejte mne kontaktovat -

www.fenixradio.net
ičo : 88906957
vysílání : http://www.fenixradio.net/online-vysilani.php
facebook: https://www.facebook.com/fenix.radio.3
Narozen 23.6. 1990 v Praze.

Nadějný, skromný, hodný a mladý muž Tomáš Janků , který po svém začátku na ZŠ a v soutěži MINI PLAYBACK SHOW, kde vyhrál cenu ,, Miláček publika´´, se začal zabývat moderováním a pořádáním různých společenských akcí , občas jako DJ , napodobuje hlavně přední české hvězdy českého showbyznysu.
Na jeho mladý věk má již toho mnoho za sebou . Může se pyšnit pravidelným vystoupováním s předními českými osobnostmi na Křižíkově fontáně , hudebním divadle Karlín , Občanské plovárně , Novotného Lávce , OC Paladium , diskotékách a mnoho dalších míst.
V poslední době spolupracuje s DD Dolní Počernice,ALL TV, kouzelníkem Štěpánem Šmídem, s DJ Pepinem Veselým, a zpěváky Hynkem Tommem a Bohušem Matušem.
Tomáš Janků se také již objevil na TV Óčko či České televizi a také v rádiu Český Rozhlas.
Největším úspěchem považuje moderování vyhlášení Celostátní soutěže DD Cup - soutěž dětských domovů, Moderování různých křtů a večírků.
Po studiu na ZŠ studoval SŠ Managment obchodu a služeb.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Z tisku

Zajímaví lidé z Prahy 14

Když má kluk nadání

Tomáš Janků

Řeč bude o jednom obyčejném klukovi, který se narodil a celých 19 let svého života zatím prožil v Praze 14, nedaleko současné stanice metra Rajská zahrada. Základní školu Tomáš Janků navštěvoval v ulici Gen. Janouška na Černém Mostě II. Všimla jsem si ho, když byl asi tak v 7. třídě protože, ač menšího vzrůstu, mezi svými spolužáky jaksi vyčuhoval ven svou velkou mírou aktivity a nehraným nadšením pro cokoli nového. Posílal nám do redakce pozvání na akce školy, jako rozhodčí pískal (už od 14 let jako profesionál) žákovské turnaje ve fotbale, moderoval různé kulturní akce školy atd. Když po absolvování 9. třídy ze školy odešel, ztratil se mi z dohledu. Až loni o Vánocích se naše cesty opět zkřížily. Byla jsem na Novotného lávce na vánočním koncertu Hynka Tomma, zpěváka z Černého Mostu a jako host v jeho programu vystoupil i Tomáš Janků. Předvedl tam roztomilou imitaci Petra Kotvalda a jeho Mumu landu se zpěvem na playback a tanečními variacemi. Měl před nabitým hledištěm docela velký úspěch.

"Tomáši, netajím se, že jsi mě svým vystoupením překvapil. Děláš to jenom pro zábavu, nebo máš nějaké vyšší cíle?

Když jsem ještě na základce slavil úspěchy v naší školní Superstar, rozhodl jsem se přihlásit do Europarku na Mini playback show. Vyhrál jsem tenkrát cenu "miláček publika". Imitoval jsem Leoše Mareše a líbilo se to. Od té doby jsem už vystupoval v Hudebním divadle Karlín, na Křižíkově fontáně, v Paladiu, v zámeckém parku v Dolních Počenicích - hlavně teď imituju Michala Davida a jeho Discopříběh a Non-stop. Pak taky dělám DJ na diskotékách v Praze i ve Středočeském kraji a taky jsem moderoval v KD Ládví vyhlášení celostátní soutěže dětských domovů. Na výstavišti jsem vystupoval společně s Petrem Mukem, Monikou Absolonovou a Tomášem Savkou v představení pro handicapované děti z celé republiky.

Pro deváťáky "své" ZŠ Gen. Janouška jsem zorganizoval na 24. června jako rozloučení akademii a diskotéku na lodi na Vltavě. Nově teď zkouším organizovat charitativní akce. Spolu se zpěvačkou Lucií Junkovou připravujeme charitativní koncert na 1. července ve Stavovském divadle. To bude zatěžkávací zkouška. Kromě toho ale pořád pískám jako rozhodčí fotbal - teď už 4 roky profesionálně.

Jasně, pamatuju si to ještě když jsi byl ve škole. S fotbalem máš taky plány do budoucna?

Myslím, že ještě větší, než s tím mým "šoumenstvím". Dělat rozhodčího mě taky moc baví a už mám docela jméno - jsem v Pražském fotbalovém svazu a pískám 2. a 3. třídu a pod Českomoravským fotbalovým svazem dělám i čárového rozhodčího. Už bych ani nespočítal, kolik utkání jsem odpískal. Někdy mám na víkend až 7 zápasů. Rozhodcovské zkoušky mám už od 14 let a kromě toho i sám hraju - za Odolenu Vodu.

Jak se to všechno kloubí dohromady s tvojí školou?

Myslím, že to jde - studuju na střední odborné škole obor management a služby. Ale musím přiznat, že škola je až na posledním místě mého zájmu. Za rok mám maturovat a nejspíš se budu rozhodovat, jestli půjdu na DAMU nebo se dám cestou fotbalového rozhodčího. A možná skloubím oboje. Oboru, který studuju, se nejspíš věnovat nebudu. Teď se už hlavně těším na prázdniny, budu ve Zlaté Koruně u Českého Krumlova na brigádě v restauraci Jehlan. Jsem takový typ, který má hodně zájmů a všechno ho fakt hodně baví. No alespoň se v životě neztratím, že jo?"

ves,foto autorka(3) a archiv T.Janků